Filmy
NAJNOWSZE || NAJSTARSZE || NAJLEPSZE || NAJPOPULARNIEJSZE

Filmy

Film Summer in February (2013)
Kategoria: Dramaty,Romanse,
Film jest historią trójkąta miłosnego. Akcja rozgrywa się na początku XX wieku. Cooper wciela się w postać brytyjskiego artysty Alfreda Munningsa słynącego z malowania koni.
Wyświetleń: 137326 | Opini: 0 | Ocena: 4.23/10
Film Koriolan / Coriolanus (2011) Lektor PL
Kategoria: Dramaty,Thrillery,Wojenne,
Szekspirowski dramat przeniesiony na ekrany kin i osadzony w scenografii konfliktu bałkańskiego. Znienawidzony przez ludność obrońca Rzymu szykuje krwawą zemstę na niewdzięcznych rodakach.
Wyświetleń: 90703 | Opini: 0 | Ocena: 4.47/10
Film Pacific Rim (2013)
Kategoria: Akcji,Science Fiction,
Ziemia zostaje zaatakowana przez potężne monstra. Do walki z nimi stają gigantyczne roboty sterowane przez ludzi. Ocean Spokojny kryje w sobie wiele tajemnic, lecz nikt się nie spodziewał, że na jego dnie, znajduje się zagadkowy, prowadzący do innego wymiaru portal. Pod koniec 2012 roku z portalu wyłaniają się ogromnych rozmiarów potwory, które niszczą przybrzeżne miasta i rozpoczynają niszczycielską wędrówkę w głąb lądu, pozostawiając po sobie jedynie zgliszcza. W celu pokonania niebezpieczeństwa, wojsko rozpoczyna pracę nad programem "Jaeger", mającym na celu stworzenie gigantycznych mechów bojowych, które operowane przez pary pilotów, będą w stanie pokonać bestie.
Wyświetleń: 51999 | Opini: 1 | Ocena: 4.88/10
Film Millerowie / We're the Millers (2013) Napisy PL
Kategoria: Akcji,Komedie,
Filmy w którym szef gangu handlującego koksem szykuje się do oszukania dostawcy innego dilera. Chodzi tu o marihuane, jego klientem są wszyscy tylko nie bachory. Czy to źle - nie wiadomo ? Wiele rzeczy dzieje się w tym filmie i nic nikomu nie uchodzi bezkarnie. Drobny dealer, nasz główny bohater zostaje ograbiony przez nastolatów i musi odpracować dług do czego potrzebuje pomocy znajomych sąsiadów, którzy za nim nie przepadają. Sąsiedzi są jednak w złej sytuacji materialnej i zgadzają się na przemycik.
Wyświetleń: 49056 | Opini: 1 | Ocena: 5.40/10
Film Obecność / The Conjuring (2013) Napisy PL
Kategoria: Horror,
Słynna para badaczy zjawisk paranormalnych zostaje poproszona o pomoc rodzinie, którą terroryzuje potężny demon. Lorraine Warren (Vera Farmiga) i Ed Warren (Patrick Wilson) to dwójka badaczy zjawisk paranormalnych. Pewnego dnia, zostają wezwani przez przerażoną rodzinę, na odludną farmę. Okazuje się, że mieszkańcy są nawiedzani przez tajemniczą zjawę, która nie chce dać im spokoju. Para badaczy, staje do walki z najstraszniejszym demonem z jakim kiedykolwiek mieli do czynienia.
Wyświetleń: 31820 | Opini: 1 | Ocena: 5.77/10
Film Krudowie / The Croods (2013) Dubbing PL
Kategoria: Bajki,Familijne,Komedie,Przygodowe,
Akcja filmu ma miejsce w prahistorii. Pozycja człowieka jako "króla łowców" została zagrożona przez prehistorycznego geniusza, który przybywa z rewolucyjnym wynalazkiem, jakim jest... ogień.
Wyświetleń: 22917 | Opini: 0 | Ocena: 6.46/10
Film Minionki rozrabiają / Despicable Me 2 ...
Kategoria: Bajki,Dla Dzieci,Komedie,
Tajemniczy złoczyńca zamienia słodkie Minionki w paskudne potwory, które pożerają wszystko, co stanie im na drodze. Gru musi je uratować.
Wyświetleń: 21361 | Opini: 1 | Ocena: 7.09/10
Film Mój przyjaciel Hachiko / Hachiko: A Dog's ...
Kategoria: Dramaty,Dla Dzieci,
Film jest oparty na prawdziwych wydarzeniach. Profesor (Richard Gere) za namową córki przyjmuje pod swój dach szczeniaka. Od tej pory psa i człowieka łączy niezwykła więź. Pies Hachiko codziennie odprowadza swego pana o tej samej godzinie na dworzec, a później po niego przychodzi....
Wyświetleń: 15482 | Opini: 0 | Ocena: 6.08/10
Film Igrzyska śmierci / The Hunger Games (2012) ...
Kategoria: Akcji,Science Fiction,Thrillery,
W państwie Panem co roku odbywają się Głodowe Igrzyska - walka na śmierć i życie między przedstawicielami 12 dystryktów. Gdy młodsza siostra Katniss zostanie wylosowana do zawodów, ta bez wahania zajmie jej miejsce.
Wyświetleń: 13719 | Opini: 0 | Ocena: 6.10/10
Film Step Up 4 Revolution / Step Up Revolution ...
Kategoria: Muzyczne,Romanse,
Pochodzą z Miami na Florydzie. Tańczą na ulicy, w galeriach sztuki i centrach handlowych. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych a każda, nawet najdziwniejsza lokalizacja może stać się parkietem. Nazywają się "The Mob". Grupie przewodzi niejaki Sean. Pewnego dnia chłopak spotyka piękną nieznajomą o imieniu Emily. Dziewczyna przyjechała do Miami aby zostać profesjonalną tancerką. Teraz będzie miała okazję uczestniczyć w czymś więcej niż tylko w zawodach tanecznych - dzielnica członków "The Mob" zagrożona jest wyburzeniem. Jeżeli tancerze nie zaczną działać, to ich rodzinne strony już nigdy nie będą takie jak dawniej. To nie jest tylko rewolucja w tańcu – to taniec stanie się rewolucją! O marzenia warto walczyć za wszelką cenę
Wyświetleń: 11392 | Opini: 0 | Ocena: 6.42/10
Film LOL (2012) Lektor PL
Kategoria: Dramaty,Komedie,Romanse,
Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego Lolę zostawia chłopak. Nie tracąc czasu, dziewczyna angażuje się w związek z jego najlepszym przyjacielem. Lola zaczyna mieć coraz większe problemy, eksperymentuje z narkotykami, pociąga ją seks, jednocześnie nie może porozumieć się z samotnie wychowującą ją matką, Anne.
Wyświetleń: 11205 | Opini: 0 | Ocena: 6.84/10
Film Deep Love (2013)
Kategoria: Dokumentalne,Polskie,
Historia miłości nieznającej granic, pasji większej niż strach i determinacji, aby ponownie zacząć żyć. Pewny siebie, bardzo aktywny pięćdziesięciolatek, zapalony nurek z wybitnymi osiągnięciami, doznaje udaru, w wyniku którego jest sparaliżowany i nie może mówić. Dzięki rehabilitacji i pomocy partnerki zaczyna się poruszać i coraz sprawniej funkcjonować. Nadal jednak ma poważne problemy z porozumiewaniem się, a jedyną osobą, która rozumie jego mowę jest partnerka, która także staje się tłumaczem między nim a światem. Tym, co go nakręca i motywuje do dalszej walki jest wielkie marzenie - chciałby ponownie nurkować głęboko, choć jest to poważne zagrożenie dla jego zdrowia i życia...
Wyświetleń: 10435 | Opini: 0 | Ocena: 4.24/10
Film Koliber / Redemption (2013) Napisy PL
Kategoria: Akcji,Sensacyjne,
Historia o byłym żołnierzu sił specjalnych, który staje się bezdomny. Zrządzenie losu sprawia, że przejmuje tożsamość innej osoby. Joey Jones (Jason Statham) to ex żołnierz sił specjalnych. Gdy jego oddział, w wyniku zasadzki i ciężkiego ostrzału artyleryjskiego w Afganistanie, zostaje rozerwany na strzępy, on sam staje przed sądem wojskowym. Mężczyzna nie wytrzymuje jednak presji i ucieka przed odpowiedzialnością. Zaszywa się w ciemnych zaułkach Londynu, gdzie żyjąc jako bezdomny, próbuje zapomnieć o przeszłości i trzymać się z dala od kłopotów. Nieoczekiwanie, pojawia się okazja, która pozwala Jonesowi przybrać zupełnie nową tożsamość. Tożsamość, która posłuży do walki z przestępczością.
Wyświetleń: 9866 | Opini: 0 | Ocena: 5.34/10
Film Tylko Ciebie chcę / Tengo ganas de ti ...
Kategoria: Dramaty,
Film jest kontynuacją hiszpańskiego przeboju kinowego z 2010 roku "Trzy metry nad niebem". Główny bohater Hache (Mario Casas) po dwóch latach spędzonych w Londynie, powraca do Barcelony. Wszyscy i wszystko wokół niego się zmieniło. On też. Ale jedna rzecz pozostała taka sama. Bohater nie może zapomnieć Babi (María Valverde), wielkiej miłości swojego życia. Babi ułożyła swoje życie i jest zaręczona z innym mężczyzną. Hache zmienia środowisko, przyjaciół, pracę W ten sposób spotyka Gin (Clara Lago), zwariowaną dziewczynę, z którą zaczyna flirt. Czy jednak mężczyzna potrafi zapomnieć o swoich uczuciach do Babi?
Wyświetleń: 9773 | Opini: 0 | Ocena: 5.89/10
Wilk z Wall Street / The Wolf of Wall Street ...
Kategoria: Biograficzne,Dramaty,Kryminały,
Jeden z największych reżyserów naszych czasów, laureat Oscara Martin Scorsese przedstawia prawdziwą historię jednego z najbardziej kontrowersyjnych bohaterów Wall Street. Jordan Belfort był złotym dzieckiem świata amerykańskich finansów. Szybki i oszałamiający sukces przyniósł mu fortunę, władzę i poczucie bezkarności. Pokusy czaiły się wszędzie, a Belfort lubił im ulegać i robił to w wielkim stylu. Najpiękniejsze kobiety. Najdroższe jachty. Najbardziej wyszukane narkotyki. Szalona impreza bez cienia poczucia odpowiedzialności. A w ślad za tym nieuniknione błędy i pragnienie jeszcze większego bogactwa. Korupcja, naginanie prawa i malwersacje podatkowe – w tym także Belfort okazał się mistrzem. Zrealizowana z rozmachem i poczuciem humoru, urzekająca blichtrem, a jednak gorzka opowieść o człowieku, który zawsze chciał więcej, a dostał to na co zasłużył.
Wyświetleń: 9430 | Opini: 0 | Ocena: 5.25/10
Film Plaga wampirów / Stake Land (2010) Lektor PL
Kategoria: Horror,Science Fiction,
Wizja ponurej przyszłości Ameryki, która zniszczona została w wyniku gospodarczej i politycznej katastrofy. Z popiołu rodzi się nowy terror - epidemia wampirów przetacza się przez opustoszałe miasta. Młody chłopak Martin (Connor Paolo), niegdyś zwykły nastolatek, dziś walczy o życie, po tym jak jego rodzina została zamordowana przez krwiożercze bestie. Poznaje on tajemniczego mężczyznę Mistera (Nick Damici), łowcę wampirów i mentora dla osieroconych dzieciaków, od którego uczy się jak polować i przetrwać. Pozostawieni sami sobie, wyruszają na północ do miejsca zwanego New Eden - uważanego za wolne od wszelkich krwiopijców. Uzbrojeni w bagażnik pełen drewnianych kołków, przemierzają kraj, odkrywając całkowite spustoszenie i sterty ludzkich zmasakrowanych ciał. Na swej drodze spotykają innych podróżników, z którymi kontynuują wędrówkę. Niestety, wszyscy wkrótce dowiadują się, że to nie wampiry stanowią największy problem.
Wyświetleń: 8863 | Opini: 0 | Ocena: 5.89/10
Film Mroczny Rycerz powstaje / The Dark Knight ...
Kategoria: Akcji,Science Fiction,
Osiem lat po wydarzeniach z "Mrocznego Rycerza" Gotham znowu staje w ogniu. Batman (Christian Bale) musi powrócić, aby zapobiec zagładzie miasta. Na jego drodze stanie jednak nowy przeciwnik - demoniczny Bane (Tom Hardy), który chce tylko i wyłącznie śmierci rycerza Gotham...
Wyświetleń: 8268 | Opini: 0 | Ocena: 6.31/10
Film Trzy metry nad niebem / Tres metros sobre el ...
Kategoria: Dramaty,
Film opowiada historię dwóch młodych ludzi z zupełnie innych światów. Babi (María Valverde) jest spokojną studentką, Hache (Mario Casas) jest gwałtowny i porywczy. Jednak między nimi narodzi się niekonwencjonalna miłość opatrzona walką większą niż się spodziewali. Historia miłości współczesnych Romeo i Julii na podstawie powieści Federico Moccia.
Wyświetleń: 7377 | Opini: 0 | Ocena: 6.93/10
Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia / The ...
Kategoria: Akcji,Science Fiction,
Kontynuacja wydarzeń z pierwszej części fenomenalnych "Igrzysk śmierci", które zawładnęły wyobraźnią publiczności na całym świecie. Do zjawiskowej obsady (młode gwiazdy Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson i Liam Hemsworth) dołącza zdobywca Oscara Philip Seymour Hoffman. Po zwycięstwie w 74. Głodowych Igrzyskach, Katniss Everdeen (Lawrence) oraz Peeta Mellark (Hutcherson) udają się na obowiązkowe Tournee Zwycięzców. Choć zuchwale złamali reguły rozgrywki, w glorii zwycięstwa odwiedzają kolejne dystrykty. Dowiadują się o fali zamieszek, do których przyczynił się ich niebywały wyczyn. W tym samym czasie prezydent Snow (Donald Sutherland) przystępuje do organizacji jubileuszowych, 75. Igrzysk, w których dawni zwycięzcy będą musieli stanąć przeciw sobie. Te wydarzenia mogą zmienić państwo Panem na zawsze. "W pierścieniu ognia" to druga część bestsellerowej trylogii autorstwa Suzanne Collins, która stała się jednym z największych wydawniczych fenomenów ostatnich lat.
Wyświetleń: 7176 | Opini: 0 | Ocena: 6.47/10
Film Kac Vegas 3 / The Hangover Part III (2013) ...
Kategoria: Komedie,
Warner Bros Pictures i Legendary Pictures przedstawiają "Kac Vegas 3" - trzeci i ostatni film z bijącej wszelkie rekordy serii komedii w reżyserii Todda Phillipsa. Tym razem nie ma ślubu ani wieczoru kawalerskiego. Nic więc nie może pójść‡ nie tak, prawda? Ale kiedy sł‚ynna wataha wyrusza w podróż, wszystko może się™ zdarzyć.
Wyświetleń: 6565 | Opini: 0 | Ocena: 4.15/10

1 2 3 4 .... 1582 1583 1584 >